Lékárnám poskytujeme poradenskou činnost v oblasti marketingu, podpory prodeje:

 

sipka  Nová lékárna

Pokud máte v plánu otevřít novou lékárnu a nechcete se zdržovat s vyřizováním nezbytných formalit na hygieně, Krajském úřadě a SÚKLu, můžete také využít našich služeb. Kromě výše uvedených úřadů jsme Vám schopni zkoordinovat stavební a další dodavatelské práce při přípravě vhodných prostor pro lékárnu a pomoci při vyhledání kvalifikovaného personálu.

Lékárnám poskytujeme poradenskou činnost v oblasti marketingu, podpory prodeje a ekonomiky lékárny.


sipka  Oblast merchandisingu

Oblast merchandisingu je poslední dobou nejdynamičtěji se rozvíjející se oblastí v lékárenství, kdy dochází ke kopírování pravidel v potravinářském maloobchodu. Lidé si tyto principy z potravinářských řetězců rychle osvojili a hledají základní principy optimalizace vystavení produktů i v lékárnách.

Očekávají jasnou a přehlednou kategorizaci produktů a jejich vystavení s označením akčních nabídek. Zpřehlednění vystavení produktů a celkové „zpřístupnění“ individuálních lékáren zákazníkům je nezbytným předpokladem v konkurenčním boji s velkými řetězci. Získaný bonus za vystavení a obchodní politiku od výrobců je potřebnou kompenzací ztrát na marži u nutných akčních slevových nabídek.


sipka  Oblast marketingu

V rámci konkurenčního boje je nutno připravit marketingové nabídky pro zákazníky lékárny a jejich zviditelnění pro stálé i potencionální zákazníky. Tyto nabídky mohou být individuální. Pro vlastní odlišení lékárny je potřeba zvážit možnosti inzerce, změny v označení lékárny, zvýšení dostupnosti lékárny (parkoviště, navigační značky atd.) popřípadě také vlastní privátní značku.